لطفا صبر کنید
در حال بارگزاری صفحه اصلی لطفا صبر کنید...
شما در حال مشا هده یکی از صفحات داخلی سایت می باشید در صورتی که به صورت خودکار به صفحه اصلی منتقل نمی شوید از لینک زیر استفاده نمایید

ورود به صفحه اصلی فروشگاه

نقشه سایت

خرید ماجراجویی در معماری

کلمات مرتبط

ماجراجویی در معماری ، معماری ، Adventure in Architecture

مستند ماجراجویی در معماری
Adventure in Architectureماجراجویی در معماری نام مستندی زیبا از شبکه بی بی سی است که در آن به بررسی و معرفی بزرگترین و دیدنی ترین سازه های ساختمانی در طول تاریخ و در کشور های مختلف می پردازد.


تمام ابنیه هایی که در این مستند مورد بررسی قرار می گیرد از جهاتی دارای ویژگی های منحصر بفردی هستند . تهیه کننده و مجری این برنامه (Dan Cruickshank ) یکی از بنام ترین متخصصین معماری و از مجریان قهار برنامه های مهندسی شبکه بی بی سی می باشد.
دن کریکشانک انسان را به عنوان یک نیروی خلاق معرفی میکند و سعی میکند با سفر به نقاط مختلف جهان به بررسی بزرگترین شهر های جهان، بناها و ساختمان های تاریخی و همچنین جشن ها و آداب و مراسم مناطق مختلف بپردازد.از قصر روسیه تا اهرام مایان ، از ایگلوس در گرینلند به باواریا و بودای بزرگ در جهان باستان چین،  از معبد خورشید کنارک در هندوستان تا کاخ کاترین در سن پترزبورگ و کلیسای آلبی در جنوب فرانسه ، همه و همه این شگفتیها را در 8 هفته سفر میکند و شمارا با خود همراه میکند تا  لذت همراهی با او را تجربه کنید.

زبان : دوبله فارسیکيفيت : DVD ( قابل پخش در کامپيوتر و DVD Player های خانگی )محصول : شبکه بی بی سی BBC CHANNEL


تهیه شده توسط فروشگاه ساز آبتین