لطفا صبر کنید
در حال بارگزاری صفحه اصلی لطفا صبر کنید...
شما در حال مشا هده یکی از صفحات داخلی سایت می باشید در صورتی که به صورت خودکار به صفحه اصلی منتقل نمی شوید از لینک زیر استفاده نمایید

ورود به صفحه اصلی فروشگاه

نقشه سایت

خرید ایستگاه زمان (فصل دوم) (Time Warp (season2

کلمات مرتبط

مستند ایستگاه زمان | پیچش زمان | Time warp | ایستگاه زمان فصل دوم | time warp season 2مجموعه مستند Time Warp پیچش زمان یک برنامه ی علمی تلوزیونی مشهور است که توسط شبکه ی دیسکاوری تولید و پخش شده است. 
در این مستند جذاب “جیف لیبرمن” دانشمند دانشگاه MIT به همراه یک متخصص فیلمبرداری با دوربین‌های سرعت بسیار بالا از پدیده‌های جالب و منحصر به فرد فیلمبرداری می کنند و پس از پخش مجدد با سرعت بسیار پایین پرده از راز پدیده هایی که چشم انسان نمی تواند آنها را ببیند بر می دارند.
به عبارتی زمان را برای شما نگاه می‌دارد!

همانطور که می‌دانید، چشم انسان تا ۳۰ فریم (عکس) در ثانیه بیشتر نمی‌تواند ببیند، دوربین‌های معمولی نیز همینطور.اما دوربین Ultra High Speed که در این مستند به کار رفته است می‌تواند تا ۲۰ هزار فریم در ثانیه کپچر کند!! این سرعت آنقدر زیاد است که یک گلوله خارج شده از دهانه تفنگ را نیز می‌تواند فیلمبرداری کند! این مستند هم از جنبه علمی و هم از جنبه لذت بردن از دنیای اطراف، به هر صحنه‌ای با دید این دوربین نگاه کرده است!
صحنه برخورد مشت یک بوکس‌کار به رقیبش، صحنه افتادن یک قطره بر روی آب، صحنه برخورد گلوله با سیب و تخم مرغ ،صحنه ترکیدن بادکنک و در کل، صحنه‌هایی که ما فقط لحظه‌ای آن را درک می‌کنیم و تمام!این مستند از سال ۲۰۰۸ تا کنون در حال پخش است و دو فصل آن به طور کامل پخش شده است.این سری از مستند ایستگاه زمان در بیش از ۳۰ قسمت تهیه شده است.


( به هبچ عنوان شانس تماشای این مستند فوق العاده را از دست ندهید! )

زبان : انگلیسیزیرنویس : انگلیسیکیفیت : DVD ( قابل پخش در کامپیوتر و DVD Player های خانگی )محصول : شبکه DISCOVERY CHANNEL
تهیه شده توسط فروشگاه ساز آبتین