لطفا صبر کنید
در حال بارگزاری صفحه اصلی لطفا صبر کنید...
شما در حال مشا هده یکی از صفحات داخلی سایت می باشید در صورتی که به صورت خودکار به صفحه اصلی منتقل نمی شوید از لینک زیر استفاده نمایید

ورود به صفحه اصلی فروشگاه

نقشه سایت

خرید بُعد پنجم - تلپاتی 5th Dimension TELEPATHY

کلمات مرتبط

تلپاتی | ارتباط ذهن از راه دور


دورآگاهی یا تله پاتی ادارک حسی و فراحسی فعالیت روحی فردی دیگر است.
تله پاتی، به زبان ساده قدرت و استعداد مخابره پیام یا تصویری یا هر گونه اطلاعات از ذهن به ذهن فرد دیگر، بدون استفاده از وسایل حسی مانند سخن گفتن و مشاهده علائم یا حرکات است.
یکی از آخرین تعبیرهایی که برای تله پاتی شده چنین است:هرگاه فردی به اطلاعاتی دسترسی داشته باشد که در دسترس دیگری نباشد ، و آنگاه تحت شرایط معین و با مسدود کردن دقیق کانالهای شناخته شده حسی ، نفر دوم بتواند به جنان میزانی از این اطلاعات دست یابد که نتواند ناشی از حدس زدن باشد.
کلمه «تله پاتی» نخستین بار توسط فردریک مایرز یکی از پایه گذاران انجمن تحقیقات روانی انگلستان به کار گرفته شده‌است. این کلمه از دو لفظ یونانی مشتق شده: یکی "Tele" به معنی «دور»، و دیگری "Paths" به معنی «احساس» است که در مجموع می‌توان آن را «احساس از دور» معنی کرد.
این پدیده از یک طرف (دیدگاه) یکی از زمینه‌های EPS (ادراک فراحسی) محسوب می‌شود. چرا که EPS را مشتمل بر تله پاتی، روشن بینی و پیشگویی می‌دانند که صحیح تر بنظر میرسد. ولی در طرف دیگر، از این پدیده به عنوان روشی که بر روی روان فردی دیگر تاثیر می‌گذارند، یاد شده‌است. به این ترتیب می‌توان آن را جزء مضامین PK (روان جنبشی) ویا نیز طبقه بندی کرد.

در این قسمت تاریخچه کشف و چگونگی استفاده از قدرت ذهن در ایجاد ارتباط ذهن از راه دور با افراد دیگر را می توانید تماشا کنید .


زبان : انگليسیزيرنويس : فارسی (مناسب جهت تقويت زبان انگليسی)کيفيت : DVD ( قابل پخش در کامپيوتر و DVD Player های خانگی )


تهیه شده توسط فروشگاه ساز آبتین